TR EN


Tasarım

Renkleri doğadan, desenleri hayallerinizden aldık. Modayı ve trendleri yakından takip eden tasarım ekibimiz, konforlu ve enerjisi yüksek mekanlar için yeni tasarımlar geliştiriyor. Doğadan ve geçmişten günümüze tasarlanmış tüm sanatlardan besleniyoruz. Buralardan aldığımız ilhamı yorumlayarak özgün ve modaya uygun ürünler ortaya koyuyoruz.


İplik & Çözgü

Ekart Tekstil, iplikteki özgünlüğün kumaştaki en büyük değerlerden biri olduğunu düşünerek, farklı ipliklerin karışımından oluşan fantezi iplikler kullanmaktadır. Kalitelere ve desenlere özel tasarlanan çözgülerle ve bu çözgülerde kullanılan özel ipliklerle eşsiz kumaşlar üretmektedir.
Dokuma

Ekart Tekstil, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sürekli yenilediği dokuma tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Farklı özelliklere sahip jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları sayesinde çeşitliliği yüksek olan ürün gamının üretimini kaliteden ödün vermeden devam ettirmektedir.Apre İşlemleri

Tesislerimizde bulunan yüksek teknoloji makinalarımızla kumaşlarımıza değer katıyoruz. Uluslararası standartlada göre kumaşlarımıza uyguladığımız apre işlemleri kumaşlarımızı birçok farklı ülkenin standartlarına göre yanmaz, leke tutmaz, su geçirmez, anti bakteriyel ve benzeri özellikler katıyor. Müşteri taleplerine göre projeler için yaptığımız bitim işlemleri kumaşlarımızı büyük projelerde kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca teknik ekibimizin geliştirdiği çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen özel bitim işlemleri ürünlerimize katma değer katıyor.Kalite

Kalite, bir ürünü sürekli aynı üretebilmektir. Ekart olarak bu prensipe olan inancımız ile kalite kontrol noktalarımızda ve test laboratuvarlarımızda üretimimizin tüm safhalarını ve tedarik ettiğimiz ürünleri analiz ediyoruz. Tüm üretim akışında birden çok noktada bulunan kalite kontrol durakları ile birlikte üretimimizin tüm aşamalarını kontrol ediyoruz. Yüksek teknolojili makinalarımızla ürettiğimiz ürünlerin sürekli aynı üretebilmek üzere gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Mükemmele ulaşma isteğimiz ve uzun yıllara dayanan teknik tecrübemizle müşterilerimize sürekli daha iyiyi sunmak için çalışıyoruz.